جاروبرقی‌ها


 

     

خانه‌ای تمیز و عاری از گرد و خاک، با جاروبرقی‌های قدرتمند بوش! 


بوش برای نظافت انواع سطوح، بهترین راه حل را در اختیار شما گذاشته است.  جاروبرقی‌ های بوش پاسخگوی انواع نیازهای خانه شما هستند: کف خانه شما چه سنگ باشد، چه پارکت و چه فرش، برای جمع کردن گرد و خاک، موی حیوانات و هر چیز دیگر، جارویرقی‌های قدرتمند بوش بهترین انتخاب شما خواهند بود!

 

 

 

 

 جاروبرقی کیسه دار

جاروبرقی مخزن دار

جاروبرقی شارژی

 

 

 

 

         

 

با سیم‌های طولانی برق مشکل دارید؟ جاروبرقی‌های شارژی ما را امتحان کنید! 

جاروبرقی شارژی Athlete ساخت بوش، بدون کابل و بدون کیسه، پاکیزگی کامل را برای هر نوع کفپوش  اعم از فرش، کفپوش چوبی یا سرامیک به ارمغان می‌ آورد. باتری قابل شارژ لیتیوم-یون این جاروها امکان روشن ماندن فوق‌ العاده طولانی را برای جاروبرقی های شارژی Bosch فراهم می‌ کند، همچنین بسیار با دوام بالا و قابلیت شارژ سریع خود، باعث می‌شود Athlete به سرعت دوباره آماده‌ استفاده شود. ترکیب عملکرد برس با موتور برقی قدرتمند و فناوری بهینه‌ SensorBaglessTM، امکان نظافت بی‌نهایت دقیق حتی در باریک‌ ترین شکاف‌ ها و گوشه ها را به شما می‌دهد . جاروی شارژی Athlete، با انعطاف پذیری فوق‌العاده خود به راحتی حرکت کرده و بدون سیم بودنش باعث می‌شود به دورترین و سخت‌ترین گوشه‌ها نیز دسترسی داشته باشد. اگر این میزان از دقت باز هم برای شما کافی نیست، جاروبرقی شارژی مدل Move 2in1 را به شما معرفی می‌کنیم. قابلیت جدا شدن این مدل به شما امکان نظافت راحت شکاف هایی از قبیل درز مبلمان را می دهد. به علاوه، Move 2in1 قابل جمع شدن است و در نتیجه فضای کمی گرفته و نگهداری و استفاده مجدد از آن بسیار آسان است.

                                                                       

 

                                                                                                                                                                                                                  

تمیزی کامل با جاروبرقی‌ های بوش در انواع کفپوش ها و سطوح

  هنگام نظافت سطوح، هر خانه‌ ای نیازهای خاص خود را دارد. جاروبرقی‌‌های بوش تمام ویژگی های لازم برای نظافت هر نوع سطح و رفع نیازهای منزل شما را داشته و چه از نوع مخزن‌دار و چه کیسه‌دار، ویژگی مشترک آنها تمیزی کامل و مطمئن است.