درباره ما


 

 

 

خانه زیبا و مدرن، با لوازم آشپزخانه بوش

بوش به عنوان برند شماره 1 اروپا در صنعت لوازم خانگی، سال‌هاست که در سراسر جهان، انتخاب مهندسین برای پروژه‌های معتبر و بزرگ ساختمانی محسوب می‌شود. کیفیت بی‌همتا، طراحی منحصر به فرد و رعایت استانداردهای جهانی از ویژگی‌های بارز محصولات برند بوش می‌باشد. کسب جوایز طراحی خلاق (iF و Red Dot) و سربلند بیرون آمدن این محصولات از آزمایش‌های کنترل کیفی Stiftung Warentest آلمان، شاهدی بر این مدعاست.

گروه تجاری سناپویان با بیش از ربع قرن تجربه موفق در امر واردات و عرضه لوازم خانگی، حسن شهرت و اعتبار خود را مدیون سیاست گذاری‌ها و خط مشی حاکم بر شرکت و همچنین اعتماد و استقبال دوستداران بوش می‌داند.

این مجموعه، به عنوان وارد کننده و توزیع کننده رسمی لوازم خانگی بوش در ایران در دوران پسا تحریم، ضامن اصالت محصولات بوده و مجموعه متنوعی از لوازم خانگی مدرن را به همراه گارانتی رسمی بوش به فروش می‌رساند.

به خود می‌بالیم که شایسته سالاری، همواره از اصول مهم در تداوم فعالیتهای ما بوده و ارزش‌های گروه تجاری سناپویان منطبق با استانداردهای جهانی بوش بر پایه احترام و اعتماد به مشتری و ارائه خدمات برتر پایه‌گذاری شده است.

گروه تجاری سناپویان با اخذ گواهینامه‌های ایزو 9001 (سیستم مدیریت کیفیت)، ایزو 10002 (سیستم ثبت رضایت مشتریان) و ایزو 10004 (سیستم پایش رضایتمندی مشتریان)، در تلاش است که رضایت خاطر مشتریان را فراهم نماید.

این مجموعه با در اختیار داشتن خدمات و امکانات منسجمی از جمله واردات کالا از طریق مراجع قانونی، مدیریت حمل و نقل کالا، فروش محصولات اصل و با کیفیت بوش، گارانتی کالاها و خدمات پس از فروش، تمامی ابزارهای لازم برای تجهیز آپارتمان‌ها و ویلاهای سوپرلوکس را در اختیار دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره 8529-021 تماس حاصل فرمایید.