شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده

 

این متن، حاوی تمامی شرایط و قوانین استفاده از وبسایت رسمی گروه تجاری سناپویان و خدمات آن بوده و ثبت نام در وبسایت گروه تجاری سناپویان و استفاده از خدمات آن به منزله موافقت و تبعیت شما از تمامی مفاد مندرج در موافقت‌نامه خواهد بود. بدیهی است که صورت عدم موافقت شما با این شرایط و قوانین، ثبت نام شما کامل نشده و در نتیجه قادر به استفاده از خدمات وبسایت گروه تجاری سناپویان نخواهید بود.

تعریف فروشنده و خریدار: از این پس، گروه تجاری سناپویان به شماره ثبت 1245 و به نشانی تهران – میدان آرژانتین – بلوار بیهقی – خیابان چهاردهم شرقی – پلاک 21 به همراه تمامی نمایندگان رسمی آن به نام "ما" یا "فروشنده" و کاربرانی که از طریق وبسایت رسمی گروه تجاری سناپویان به نشانی اینترنتی www.sanapooyan.ir اقدام به خرید کالا یا خدماتی می‌نمایند، به عنوان "شما" یا "خریدار" شناخته خواهند شد. از این به بعد از وبسایت رسمی گروه تجاری سناپویان به نشانی www.sanapooyan.ir به عنوان "سایت" یا "وبسایت" یاد خواهد شد.

شیوه ارتباط با خریدار: تمامی تماس‌ها بابت پیگیری وضعیت سفارش‌ها، مشکل در هنگام ثبت سفارش، امور مرتبط با بازگشت کالا و امثال آن تنها به صورت تلفنی و با شماره‌های اعلام شده در بخش "تماس با ما" وبسایت انجام شده و هرگونه تماس از طریق شماره‌های متفرقه به هیچ وجه مورد تایید ما نبوده و گروه تجاری سناپویان هیچ مسئولیتی در قبال اتفاقات یا خسارات احتمالی نخواهد داشت.

ثبت و پیگیری سفارش: ثبت سفارش و پرداخت آنلاین مبلغ کالاها در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز تنها از طریق وبسایت رسمی گروه تجاری سناپویان به نشانی www.sanapooyan.ir انجام گرفته و هرگونه خرید از وبسایت‌های دیگر مورد تایید ما نبوده و گروه تجاری سناپویان یا نمایندگی‌های فروش یا خدمات آن هیچ مسئولیتی در قبال زیان‌های وارده از چنین خریدهایی نخواهند داشت.

ارسال و تحویل‌ کالاها: ارسال و تحویل کالاها در تمامی شهرهای تحت پوشش تا منزل شما کاملا رایگان خواهند بود. انصراف از خرید و بازگردانی کالاهای معیوب یا صدمه دیده در راه نیز طبق قوانین در گروه تجاری سناپویان امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه‌های "رویه‌های ارسال و بازگردانی کالا" و "پرسش‌های متداول" در وبسایت گروه تجاری سناپویان مراجعه کنید.

محتوای سایت: کل محتوای داخل وبسایت از جمله متن‌ها، لوگوی گروه تجاری سناپویان، تصاویر، اخبار، اطلاعات مربوط به محصولات و موارد دیگر متعلق به گروه تجاری سناپویان بوده و ما در صورت مشاهده هرگونه اقتباس، کپی برداری، انتشار یا به اشتراک گذاری آنها بدون ذکر منبع، حق پیگیری‌  از طریق مراجع قانونی را برای خود محفوظ می‌داریم.

سیاست‌های قیمت‌گذاری: جهت اطمینان هرچه بیشتر خریداران، قیمت‌های تمامی محصولات موجود در وبسایت گروه تجاری سناپویان، مورد تایید شرکت بوش و تحت نظارت مستمر اداره اصناف و اتحادیه لوازم خانگی بوده و 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز در آنها محاسبه و لحاظ شده است. تمامی این کالاها همواره با نرخ مصوب و گارانتی اصلی بوش عرضه می‌شوند.

نمایندگی‌های فروش: برای اطلاع از نشانی، شماره تلفن و دیگر مشخصات نمایندگان فروش گروه تجاری سناپویان، به صفحه نمایندگی‌ها مراجعه کنید.